Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Kosmetyczka skórzana Vintage P16

Nowy produkt

 
Więcej informacji

Kosmetyczka skórzana VOOC Vintage P16

 

MODEL: P16

Duża, pojemna kosmetyczka VOOC Vintage P16 UNISEX, charakteryzuje się elegancją i wytrzymałością, ponieważ została uszyta z najlepszej jakości skóry juchtowej. Znakomicie sprawdzi się w każdej podróży służbowej czy wyjazdach wakacyjnych.


Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata.

 

Wymiary: 25,5 cm x 17 cm x 12 cm (długość. wys. szerokość).

Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, koniak, czarny.

Waga: 0,3 kg

 

Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC.

Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji.

Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 
Opis
CechaVINTAGE

Produkty powiązane

Porównaj 0